DELMOS PREMIUM AUTO

V obou provozovnách našeho autocentra najdete kvalitní ojeté vozy. Vzhledem k poptávce na trhu tvoří podstatnou část vozidel v naší nabídce i opravdu zánovní vozidla která nejsou starší 5ti let a nemají najeto více jak 150.000km a samozřejmě jsou po prvním majiteli.

Vozidla které splňují tyto parametry jsme zařadili do programu Premium Cars.

Delmos - Premium Cars - program ve kterém najdete vždy vozidla jen v nejlepším možném stavu.

Existuje více důvodů pro nákup vozidla v našem programu Premium a níže se můžete seznámit s výhodami nákupu vozidla v tomto programu.  Snažíme se abychom vyhověly požadavkům náročných klientů a věříme, že z nákupu vozu v prémiovém programu budete mít dobrý pocit.

Přijďte se přesvědčit a kupte si zánovní vůz prémiové kvality.

Hlavní výhody DELMOS Premium AUTO

24 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA

Vůz, na který se můžete spolehnout. S vozidlem v programu Premium  obdržíte 24 měsíční záruku. Komplexní záruka na mechanické i elektronické součástky vozu zajistí, že můžete vozidlo využívat bez starostí. 

FINANCOVÁNÍ

Vzhledem k minimálnímu stáří vozidel zařazených do programu, máme připraveno i prémiové  financování Vašeho nového vozidla. U vozů v programu Premium nabízíme zvýhodněné úrokové sazby.

OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU

Při koupi ojetého vozidla o něm chcete vědět vše: předchozí majitele, nehody, poškození,  nebo opravy. Z tohoto důvodu má každý vůz z Delmos Premium Cars kompletní certifikovanou historii.

PROTIÚČET

Když budete kupovat vozidlo z programu Premium, je naší další službou možnost odkoupení vašeho stávajícího vozidla  za  férovou cenu.

DELMOS Premium AUTO