AUTO DELMOS

Společnost AUTOCENTRUM DELMOS vznikla v roce 2006 na základě několikaletých zkušeností s prodejem ojetých vozidel. V současné době nabízíme kvalitní vozidla na dvou plochách na  Praha 8 Kobylisy  - prodej vozidel + prodej příslušenství a diagnostické centrum, finanční služby, sjednání pojištění, úvěrů, leasingů a také jako autorizované pracoviště CEBIA. Naše třetí pobočka je momentálně ve výstavbě v lokalitě Kladno ul. Pražská dokončení 2024.

Na trhu s ojetými vozy působíme již více než 15 let. Jsme přesvědčeni, že dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem k zákazníkům nás řadí na jedny z prvních příček mezi prodejci ojetých vozidel. Přivítáme Vás v našem  autobazaru s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Jsme schopni Vás přesvědčit, že nákup ojetého vozu není rizikem. Nabízíme jen kvalitní  prověřená zánovní a ojetá vozidla.

Na naše vozidla Vám poskytneme následující písemné garance:

  •  záruka  původu vozidla

  •  záruka na stav najetých kilometrů

  •  záruky na technický stav vozidla s možností prodloužení až na 24 měsíců, či poskytnutí záruky jako  na nové vozidlo.

Na prodejních plochách  autobazarů naleznete až 50 vozidel převážně osobních, terénních a užitkových. Jsme samozřejmě připraveni pro Vás zajistit kompletní servis při nákupu Vašeho nového vozu, či prodeji Vašeho stávajícího. Stejně tak zajistíme financování vozidla, ale i pojištění ať  již se jedná o povinné či havarijní pojištění, to vše pro Vás zajistíme za velmi výhodných podmínek.

Neustále naše služby zkvalitňujeme a zlepšujeme. Snažíme se všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba vybrat si náš autobazar ať již na Praze 8 Nad Šutkou 6, nebo v ulici Havlínova 1 byla tou správnou volbou.

Od roku 2016 jsme pro vás naše služby na pobočce Praha 8- Havlínova rozšířili o rychloservis. Nabízíme kompletní služby  kontroly vašeho vozidla, doplňování provozních kapalin, výměny autobaterií atd. Dále také kontroly a doplnění klimatizace vašeho vozidla včetně čištění a desinfekce.

Náš profesionální tým s odbornými znalostmi a zkušenostmi Vám poskytne nadstandardní služby v oblasti nákupu a prodeje vozidel za nejlepší ceny.

Za kolektiv spolupracovníků Autocentrum Delmos Vám přejeme šťastnou ruku při výběru Vašeho nového vozu.