O AUTO DELMOS

Společnost AUTOCENTRUM DELMOS vznikla v roce 2007 na základě několikaletých zkušeností s prodejem ojetých vozidel. V současné době nabízíme kvalitní vozidla na dvou pobočkách. Praha 8 Kobylisy - prodej vozidel, Praha 4 Hodkovičky - prodej vozidel + pneuservis. Naše třetí pobočka je Vám k dispozici na adrese sídla společnosti pro finanční služby, sjednání pojištění, úvěrů, leasingů a také jako autorizované pracoviště CEBIA.

Na trhu s ojetými vozy působíme již více než 10 let. Jsme přesvědčeni, že dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem k zákazníkům nás řadí na jedny z prvních příček mezi prodejci ojetých vozidel. Přivítáme Vás v příjemném prostředí moderního autobazaru s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Jsme schopni Vás přesvědčit, že nákup ojetého vozu není rizikem. Nabízíme jen kvalitní  prověřená zánovní a ojetá vozidla.

Na naše vozidla Vám poskytneme následující písemné garance:

  •  záruka  původu vozidla

  •  záruka na stav najetých kilometrů

  •  záruky na technický stav vozidla s možností prodloužení až na 24 měsíců, či poskytnutí záruky jako  na nové vozidlo.

Na prodejních plochách  autobazarů naleznete až 100 vozidel převážně osobních, terénních a užitkových. Jsme samozřejmě připraveni pro Vás zajistit kompletní servis při nákupu Vašeho nového vozu, či prodeji Vašeho stávajícího. Stejně tak zajistíme financování vozidla, ale i pojištění ať již se jedná o povinné či havarijní pojištění, to vše pro Vás zajistíme za velmi výhodných podmínek.

Neustále naše služby zkvalitňujeme a zlepšujeme. Snažíme se všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba vybrat si náš autobazar ať již na Praze 8, či na Praze 4,  byla tou správnou.

Od roku 2010 jsme pro vás naše služby na pobočce Praha 4 - Hodkovičky rozšířili o pneuservis, rychloservis. Nabízíme kompletní služby pneuservisu, včetně kontroly vašeho vozidla, doplňování provozních kapalin, výměny autobaterií atd. Dále také kontroly a doplnění klimatizace vašeho vozidla včetně čištění a desinfekce.

Náš profesionální tým s odbornými znalostmi a zkušenostmi Vám poskytne nadstandardní služby v oblasti nákupu a prodeje vozidel za nejlepší ceny.

Za kolektiv spolupracovníků Autocentrum Delmos Vám přejeme štastnou ruku při výběru Vašeho nového vozu.